El Laguito Apartamento
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
El Laguito Apartamento Cartagena van 110 m² biedt een zwembad en een terras en ligt in de Laguito wijk van Cartagena, op ongeveer 5 minuten te voet van Mundo Fortuna. Er is wifi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.
Het 1-slaapkamer appartement heeft een eersteklas locatie op minder dan 450 meter verwijderd van de Playa de Bocagrande en op een steenworp afstand van Two Travel. El Laguito Apartamento is op 10 minuten wandelen van het Parque Flanagan en de luchthaven Rafael Nunez is op 15 minuten rijden. Het Casa Museo Rafael Nuez is op 4 km van het appartement genesteld.
De accommodatie heeft 1 badkamer.
Het appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.
- Locale bezienswaardigheiden
- Adventures450 m
- Playa Hollywood450 m
- Exito Express Las Velas300 m
- Two Travel250 m
- het Bocagrande strand450 m
- Cartagena Kitesurf School150 m
- Movile Retro Rental500 m
- Mundo Fortuna400 m
- Buzos de Baru350 m
- Luchthavens
- Internationale luchthaven Rafael Nunez10 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van El Laguito Apartamento?
Als gasten bij El Laguito Apartamento verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van Cartagena bezoeken, Mundo Fortuna (300 m) en het Casa Museo Rafael Nuez, gelegen 4 km verder. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in El Laguito Apartamento?
El Laguito Apartamento heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in El Laguito Apartamento?
De gasten kunnen met hun huisdieren in El Laguito Apartamento verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 110 vierkante meters. - ❓
Heeft El Laguito Apartamento een eigen zwembad?
El Laguito Apartamento heeft, natuurlijk, een zwembad.